Kursy Nauczycielskie Kundalini Jogi – Asura Harbhajan Singh Kalsa


Asura Harbhajan Singh Kalsa i jego Kursy Nauczycielskie Kundalini Jogi 

Tak zwany Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi jest praktycznie bezwartościowym kursem New Age z jego tak zwanej ciemnej strony mocy. Nie wiele wspólnego ma z Jogą, a już wcale nie ma związku z Kundalini Jogą. Nie ma nawet podstawowych praktyk z prawdziwej indyjskiej Kundalini Jogi. Za to dużo zdeformowanych sikhijskich rytuałów przerobionych na ćwiczenia, bardzo krytykowanych przez Sikhów jako rodzaj obrzydliwej profanacji. Dokąd trafią po śmierci ci, którzy deformują i profanują sikhizm, a do tego oszukują chamsko jakoby nauczali Kundalini Jogi? Na pewno do jakiś mrocznych podziemi (patala) i lochów (naraka-loka), za karę, za swoją głupotę i wszelkie oszustwa oraz błazenadę. Z astrologii wiadomo, że tak zwana astrologiczna Era Wodnika rozpocznie się dopiero około 2597 roku, zatem nie ma powodu aby trenować Nauczycieli Epoki Wodnika, którzy tej Epoki nie dożyją nawet. Epoka Ryb jeszcze długo potrwa i wie o tym każdy astrolog, co umie ręcznie lub komputerowo policzyć kiedy Punkt Barana prejdzie z gwiazdozbioru Ryb w gwiazdozbiór Wodnika. 

harbhajan-singh-kalsa-1960

Samo używanie słowa „technologia” w stosunku do ćwiczeń mających mieć powiązanie z Jogą – to jakaś skrajna głupota i profanacja (typowa dla asurów, tytanów, demonów). Ale ćwiczenia niejakiego Bhajana to dosłownie bajania, że to coś ma związek z Jogą. Jego wymysły nawet koło Jogi nie stały, a on sam nigdy nie praktykował Jogi, nawet tej fitnessowej zachodniej. Od prawdziwego Guru z Jogi nie miał żadnej nauki ani przekazu. Jest oszustem finansowym i niczym więcej, a do tego sprytnym bajerantem bo jego organizacja za jego nadużycia seksualne wypłaciła wiele milionów dolarów odszkodowań. Pseudo Kundalini Joga Bhajana to oszustwo kalifornijskie, gdzie ogłupione panienki tańcują przed seksaulnymi zombie jakieś pseudo tańce, które z tańcami joginów (Śiwa Dances, Tandawą) nie mają nic wspólnego – wszystko dziadostwo z USA, a nie Joga z Indii. Ani to Joga ani to Sikhizm – zwykły shit (gówno) z ciemnej i parszywej strony New Age. Całkowicie z punktu Jogi tradycyjnego bezwartościowe i wprowadzajace w błąd oraz ogłupienie oszustwo finansowe (podobne do piramidy finansowej tylko że żeruje na naiwnych zainteresowanych rozwojem osobistym i wschodem). 

Tak zwany Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi „Nauczyciel Ery Wodnika” promowany przez 3HO powstał pod osobistym prowadzeniem Yogi Bhajana jako trzystopniowy program:

Kurs Nauczycielski Ery Wodnika Poziom 1 – Podstawa i Przebudzenie; Fundament;

Ten poziom zawiera fundamentalne zrozumienie i doświadczenie, że jednostkowa jaźń jest zawsze jednym z Jednością (Ek Ong Kar); zrozumienie charakteru i części człowieka jako istoty ludzkiej i fundamentalnych zasad i praktyk Kundalini Jogi nauczanych przez Yogi Bhajana. Ukończenie tego poziomu czyni cię certyfikowanym instruktorem Kundalini Jogi.

Kurs Nauczycielski Ery Wodnika Poziom 2 – Transformacja

Ten poziom zawiera projekcję osobowości (Sat Nam); jest ucieleśnieniem charakteru poprzez słowo i zachowanie; ekspansję i pogłębienie stanu świadomości nauczyciela. Ukończenie tego poziomu daje ci świadectwo praktykanta Kundalini Jogi.

Kurs Nauczycielski Ery Wodnika Poziom 3 – Realizacja

Ten poziom jest doświadczeniem ekstazy (Siri Wahe) na wszystkich poziomach świadomości. To doświadczenie jest wyrażone w słowach nauczyciela, osiągnięciach, charakterze, (pracy bez oczekiwań) i reputacji. Ukończenie tego poziomu treningu czyni cię uznanym i certyfikowanym nauczycielem Kundalini Jogi jak nauczał Yogi Bhajan.

Astrologia o Harbhajan Singh Kalsa – Asura – Zły Demon Ciemności

Astrologicznie, horoskop Harbhajan Singh Khalsa urodzonego 26 sierpnia 1929 roku o godzinie 19.00 w Gurjanwala w Pendżabie, dzisiejszy Pakistan – to Księżyc w Punkcie Ciemności i Zaćmienia, a kto ma Księżyc na Rahu jest wysłannikiem sił ciemności, inkarnacją Asura, demona – i nie powinien być uważany za lidera duchowego ani tym bardziej za Jogina. Do tego układ jest blisko Algola najbardziej złowieszczej z gwiazd nieba, co wskazuje na urodziny wielkiego zła – wedle wedyjskiej i chaldejskiej oraz perskiej i arabskiej astrologii. W Indii nikt do takiego demonicznego wcielenia nie pójdzie praktykować bo wiedzą tam ludzie, że trafią w szpony złowieszczego Asura, oszusta wiodącego w ślepą uliczkę, uniemożliwiającego rozwój duchowy. Słońce na Descendencie w Punkcie Zmierzchu, znaczy inkarnacja zmierzchowa, istoty wchodzącej w jeszcze większy mrok (do tego wejścia demon inkarnowany musi pociągnąć za sobą jak najwięcej ogłupiony ludzkich dusz). Punkt Szczęścia jest na węźle Ketu (Drugi Punkt Ciemności), co oznacza, że ogłupianie, oszustwa i przekręty oraz zwodzenie ludzi tego demona czyni zadowolonym i szczęśliwym (okrutny psycho-sadyzm). Czynienie zła jest rozkoszą istot całkowicie zepsutych, amoralnych, zwyrodniałych.

W zachodniej astrologii Słońce w koniunkcji z Neptunem to osobowość neptuniczna, oszukańcza, zwodzicielska, omamiająca. Oszust Bhajan wedle astrologii łatwo wchodzi co cudzych dusz i serc, ale uwolnić się od niego jest trudno – idealny na czarnego maga i szkodnika. Taki Neptun na Descendencie to często także choroby psychiczne, jak schizofrenia lub paranoja albo dewiacje seksualne. O ścisłej koniunkcji Słońca z Neptunem w radix, oto co na swojej witrynie astrologicznej napisał astrolog Leon Zawadzki: „Jedna z najbardziej niebezpiecznych jaka może wystąpić w horoskopie, bo są to najczęściej pijane dzieci we mgle. Trzeba sprawdzić w horoskopie jaka mgła je otacza. Co to za moje idee, moje wizje?…” Ścisła koniunkcja Słońce-Neptun to osobnik ślepo przekonany o słuszności swojej misji, „nawiedzony”, problemy z alkoholem i narkotykami, a nawet medyczne problemy ze stopami, w tym z chodzeniem w niewłaściwą stronę w życiu. Yogi Bhajan niewątpliwie w swoich skłonnościach do oszustw i demagogii miał silny rys paranoiczny lub deluzyjny.

Saturn w pobliżu MC i w położeniu koniunkcji arymanicznej także pokazuje, że Harbhajan Singh to mroczna inkarnacja karmiczna zatem osoba silnie zniewolona przez mocne siły ciemności i chaosu, i zdeterminowana do czynienia zła, a Wenus wchodząca w zasięg opozycji z Punktem Czarnego Księżyca – Bieguna Ciemności (Lilith) jedynie dobija gwoździa do trumny mitu o Harbhajanie Singhu jako Kundalini Joginie – samo zło, demon w inkarnacji, totalny mrok i zwyrodnienie (antyduchowość, Asura, Antychryst, Pan Ciemności, Lord Sithów). Księżyc w bliskiej okolicy Punktu Zaćmienia (Rahu) to w astrologii wschodniej coś tak samo złowieszczego jak czas zaćmienia Księżyca, a do tego Księżyc tranzytuje przez taki punkt urodzeniowy co około miesiąc, to stan ten trwa przez całe życie osoby zasilając ją demonicznie. Sam Rahu, Głowa Smoka w Byku już pokazuje osobę nastawioną jedynie na zarabianie pieniędzy i gromadzenie bogactwa oraz troskę tylko o siebie – co jest typowe dla asurów i osób antyduchowych które ugrzęzły w materializmie często z powodu skrajnej chciwości i pazerności. Casanowa też miał Rahu w Byku i był pazerny na wyuzdany seks i kasę od panienek z arystokracji, co potem płaciły Casanowie za niemówienie o tym kogo przeleciał. Harbhajan to obsesyjny seks i obsesja na punkcie mamony, nic dobrego, samo zło, wręcz biegun zła, chociaż na pocieszenie trzeba dodać, że czasem trafiają się jeszcze bardziej mroczne wcielenia o większej kumulacji ciemnej strony mocy (potężniejsi Lordowie Sithów)! 

Harbhajan-Singh-Kalsa_3HO

Skandale seksualne i finansowe Harbhajan Singh Kalsa

Pierwszy wielki skandal wokół Yogi Bhajana został ujawniony już w 1977 roku, kiedy to sfilmowano go razem z kilkunastoma wynajętymi prostytutkami, które obsługiwały tego pseudo mistrza począwszy od zdejmowania butów, poprzez kąpiele, aż po wyuzdany seks. Yogi Bhajan bronił się, że to jego uczennice, jednak prostytutki zeznały policji, że nic nie wiedzą, że są uczennicami, a tylko wykonują swoje zlecenie wobec wyjątkowo wyuzdanego klienta. Kurwy luksusowe jak wiadomo kosztują, dlatego zajęcia z panem Yogi Bhajanem były i są bardzo drogie! Kilka spraw kryminalnych jeszcze po śmierci Harbhajana nie zostało wyjaśnionych, w tym kilka morderstw na członkach Wewnętrznego Kręgu 3HO, którzy nie chcieli wykonywać mafijnych poleceń swojego rozpasanego wodza. Śledztwa ciągle w toku, pod nadzorem wydziału zabójstw FBI. Trwają także śledztwa w sprawie wielu samobójstw członków 3HO, którzy byli zastraszani i szantażowani, kiedy chcieli opuścić tę totalitarną organizację kultową Harbhajana aka Yogi Bhajana. W latach 1978-1986 Mr Yogi Bhajan był oskarżony i skazany w procesach karnych oraz cywilnych za posiadanie haremu, poligamię, stosunki seksualne z drogimi prostytutkami, liczne wyłudzenia, szantaż, kilkanaście gwałtów na uczennicach oraz także na prostytutkach, działalność na szkodę świątyni sikhijskiej w Amristar, hazard w Las Vegas…

Katherine Felt została zgwałcona dopochwowo, sodomicznie (doodbytniczo) oraz obsikana na twarz, piersi i w usta przez uważającego się za Mahan Tantryka Harbhajan Singh Puri w jego chorym seks-amoku indyjskiego Rasputina czyli zboczeńca seksualnego. Z powodów biznesowych szkodliwa sekta 3HO zabrania uczestnikom swoich kursów chodzić na zajęcia do innych liderów duchowych, zabrania przynależeć do innych ruchów duchowych, zajadle tępi i szkaluje autentyczne szkoły Jogi i Tantry pochodzące z Indii. Komercyjne kursy nauczycielskie owej pseudo Kundalini Jogi kosztują po 7-8 tysięcy i więcej złotych za kilka dni zajęć, gdzie osoba staje się zaledwie kimś w rodzaju początkującego wyznawcy pseudo sikhizmu. Nie ma za to pojęcia o praktykowaniu oryginalnej Jogi ani Kundalini Jogi, co więcej, nie ma wcale pojęcia o Jodze zostając jedynie Newageowcem ciemnej strony w najgorszym wydaniu sekciarza-kultysty. Członkowie tej pseudo jogicznej sekty są więzieni ideologicznie w obrębie wpływów sekty 3HO, a co gorsza w ciemnocie i ciemności demonicznego potwora jakim wedle astrologii wedyjskiej jest Harbhajan Singh Kalsa zwany kłamliwie Yogi Bhajan’em, chociaż koło prawdziwych Yogi ten typ spod ciemnej gwiazdy satanistycnych zwyrodnialców nawet nie stał.

Trzymać się zatem trzeba z daleka od oszustów finasowych z 3HO foundation i ich pseudo Kundalini Jogi, bo to gnojnik światowego satanizmu (demonizmu, żerowisko wszelkich asurów i rakszasów) organizowanego przez omamiające demony ciemnoty i ciemności – taka wylęgarnia mrocznych Sithów, klonów Harbhajana! Ludzie, którzy lgną do Lorda Sithów i pracować pod jego oszukańczym szyldem pseudo Kundalini Jogi, do Lorda Sithów, jakim okazuje się być Harbhajan Singh Kalsa na pewno nie są dobrymi ludźmi, a jedynie uczniami sił ciemności i bieguna zła tej planety, chociaż pewnie jest trochę pogubionych, omamionych i oszukanych – jak to bywa. 

LINKI: 

O nadużyciach i zboczeniach seksualnych Harbhajan Singh Kalsa aka pseudo Yogi Bhajan poczytasz po polsku także pod adresem (po angielsku jest dużo więcej): 

https://inicjacja.wordpress.com/2012/05/18/yogi-bhajan-singh-sekta-3ho-i-kri-oraz-pseudo-joga-kundalini/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: